Pohádkové knihy "Ze skvostů českých pohádek"

Knihy "Ze skvostů českých pohádek" mají svým obsahem a velikostí písma několik předností vůči jiným knihám. Knihy jsou vhodnou učební pomůckou, s jejíž pomocí se malý čtenář naučí číst plynule, s přednesem, správnou výslovností a intonací řeči. Čtení se současným poslechem zvukové nahrávky pomůže malým čtenářům k osvojení si správné výslovnosti.

Díky klasickým českým pohádkám se děti znovu přesvědčí, jak se nevyplácí být neposlušný, slepě důvěřivý a neuposlechnout rady svých rodičů. Jen skromnost, poctivost a láska zvítězí nad zlou mocí.

Vypravěči pohádek

 
 

Zvuková nahrávka pohádek je namluvena dvěma známými vypravěči pohádek Štěpánkou Haničincovou a Janem Přeučilem. Tempo vyprávění pohádek napomáhá malému čtenáři stihnout poslech i čtení zároveň.


Didaktická pomůcka pro 1.stupeň základních škol

Tyto knihy jsou vhodnou didaktickou pomůckou k čítankám prvního stupně základních škol. Kombinace hlasového poslechu a čtení je velkým přínosem i pro děti zvláštních a speciálních škol, dětských domovů, ústavů, sanatorií a dětských družin. Zvukový přednes pohádek a bohaté ilustrace knihy jsou pomůckou, která by neměla chybět ani v žádné mateřské škole.

Obsah pohádkových knih

1.díl i 2.díl obsahuje 8 klasických českých pohádek převyprávěných do soudobé češtiny. Pohádky jsou doprovázeny bohatou ilustrací. Obrázek na pravé straně vždy odpovídá vyprávěnému ději, takže i malí předškoláci mohou s napětím sledovat průběh děje za poslechu zvukové nahrávky na CD či magnetofonové kazetě. O tom, že knihy jsou vytvořeny s ohledem na malé čtenáře, se můžete přesvědčit sami na ukázce Pohádky o Budulínkovi. Zároveň se u vybrané pohádky prvního i druhého dílu můžete zaposlouchat do krátké ukázky zvukové nahrávky.

Ohlasy čtenářů a tisku

O spokojenosti čtenářů svědčí množství dopisů, které jsme dostali. Některé z nich můžete shlédnout sami v sekci "Ohlasy čtenářů". Hodnocení tisku jsou k pohádkovým knihám taktéž velmi příznivá.

Ceník a Objednávky

A pokud jste se již rozhodli zakoupit některou z nabízených knih, je tu pro vás připraven ceník s výběrem školních i dárkových balení knih pro skupiny i jednotlivce včetně zvukových nosičů (CD nebo MC). Vše za příznivé ceny, za které nekoupíte ani v knihkupectví.

Copyright © HUTON, Všechna práva vyhrazena.